Satiksimies pavasarī, sveicam GIENICOS rūpnīcā

Tuvojas pavasaris, un ir īstais laiks, lai ieplānotu mūsu rūpnīcas apmeklējumu Ķīnā, lai ne tikai izbaudītu skaisto sezonu, bet arī liecinātu par novatoriskajām tehnoloģijām, kas ir pamatā kosmētikas iekārtām.

Laipni lūdzam GIENICOS rūpnīcā (1)

Mūsu rūpnīca atrodas Sudžou pilsētā, netālu no Šanhajas: 30 min līdz Šanhajas Hongqiao lidostai un dzelzceļa stacijai, 2 stundas līdz Šanhajas PVG starptautiskajai lidostai ar automašīnu.Mēs specializējamies kosmētikas nozarē kopš 2011. gada un koncentrējamies uz krāsu kosmētikas iekārtām, piemēram:

Apmeklētāji ir laipni aicināti apmeklēt rūpnīcu un iegūt tiešu pieredzi par to, kā mēs ražojam kosmētikas iekārtas no sākuma līdz beigām.Tā ir lieliska iespēja uzzināt par ražošanas procesa sarežģītību un pūlēm, ko ieguldām mūsu produktos.

Laipni lūdzam GIENICOS rūpnīcā (2)

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi nodibināt uzticību un caurskatāmību mūsu klientiem, un vizīte sniegs viņiem neticamu ieskatu mūsu ražošanas metodēs un vērtībās.Mēs vienmēr cenšamies uzlabot mūsu ražošanas metodes, un mēs vienmēr vēlamies saņemt atsauksmes no mūsu klientiem.

Turklāt mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri aizraujas ar savu darbu un vienmēr cenšas saviem klientiem sniegt vislabāko iespējamo servisu.Neatkarīgi no tā, vai runa ir par atbildēm uz jautājumiem, paskaidrojot tehniskas detaļas vai sniedzot norādījumus un atbalstu, mūsu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt un sniegt palīdzību, kad tas ir nepieciešams.

Skaistumkopšanas industrija ir strauja un pastāvīgi mainīga pasaule, kurā pastāvīgi parādās jaunas tendences un inovatīvi produkti.Kosmētikas mašīnas šajā nozarē ir būtiskas, jo tās nodrošina pamatu virknei produktu.Mūsu rūpnīcā apmeklētāji var liecināt par jaunākajām tehnoloģijām, kas tiek izmantotas šo mašīnu ražošanā, kuras tiek izmantotas lūpu krāsas, lūpu spīduma, skropstu tušas, kompaktā pūdera, lūpu balzama un citu kosmētikas līdzekļu ražošanā.

Laipni lūdzam GIENICOS rūpnīcā (3)

Noslēgumā jāsaka, ka pavasaris ir īstais laiks, lai apmeklētu mūsu rūpnīcu Ķīnā un izbaudītu sezonas skaistumu, vienlaikus gūstot ieskatu kosmētikas iekārtu ražošanas procesā.Mēs koncentrējamies uz kvalitāti un ilgtspējību, un mēs esam kaislīgi par savu darbu.Mēs lepojamies ar saviem produktiem, kuriem visā pasaulē ir uzticamība, un mēs laipni aicinām apmeklētājus nākt un pašiem apskatīt mūsu rūpnīcu.

 

Ļaujiet's Datums pavasarī, InGIENICOSrūpnīca!

 

 

Ja rodas jautājumi, lūdzu, rakstiet mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktpersonu:

Mailto:Sales05@genie-mail.net

Whatsapp: 0086-13482060127

Tīmekļa vietne: www.gienicos.com


Publicēšanas laiks: 06.04.2023